PO / 12. 6. / 21.00 / D’epog: Sakurambo / experimentální divadlo

Třetí část monodramatického triptychu DIY v podání experimentálního divadla D’Epog. Klasické činoherní monodrama volně inspirováno životem, dílem a heroickou smrtí držitele Nobelovy ceny za literaturu Yukio Mishimy. D´EPOG je platformou pro současnou experimentální inscenační tvorbu. Vstup 80 Kč studenti / 180 Kč dospělí.

fb event

WORDS, WORDS, WORDS…
TŘETÍ ČÁST MONODRAMATICKÉHO TRIPTYCHU “DIY”

Showcase představení v rámci rezidenčního projektu spolupráce souboru D’epog s výrazným polským režisérem Krzysztofem Garbaczewskim.

“Pokud se někdy zabiju, bude to klasické seppuku, které bude mít vyšší smysl.” Fraška ze starého Japonska o třech dějstvích.

Třetí inscenace cyklu DIY. Klasické činoherní monodrama volně inspirováno životem, dílem a heroickou smrtí držitele Nobelovy ceny za literaturu Yukio Mishimy. Sakurambo exponuje tradiční japonské pojetí hrdosti a důstojnosti člověka. Tento exkluzivní monologický exkurz do filozofie smrti pro pouze 16 diváků otevírá otázku vypořádávání se s vlastním selháním, téma fanatismu a pocitu nadřazenosti jedné lidské bytosti nad jinou.

Účinkuje: Radim Brychta
Režie: Lucia Repašská
Scénografie: Matěj Sýkora

FOTO:
https://goo.gl/UXX3F3
https://goo.gl/dmRN9o

AUDIO TEASER:
http://goo.gl/boEmHL

WEB
www.depog.com

BLOG
www.depog.tumblr.com

Kapacita omezená /// Rezervace: divadlodepog@gmail.com
Vstupné na místě /// 80,- / 180,- CZK (Student / Dospělý)

Projekt .cz/.pl./.sk./.com. vznikl za finanční podpory Visegrádského fondu (www.visegradfund.org) a v partnerství s Industra Stage, Domem umění města Brna a 4AM / Fórem pro architekturu a média. D’epog z. s. finančně podporuje Statutární město Brno

-->