ÚT / 28.11. / 20.00 / Vinyla: Lazer Viking + ±0 / koncert

Koncertní večer Hudebních cen Vinyla, který je součástí doprovodného programu VI. ročníku cen. Vstupné: 100 Kč (pouze na místě).

fb event

Lazer Viking
Excentrik domácí scény, bavič, ale i výborný zpěvák, to je Jakub Kaifosz aka Lazer Viking. Směsice hip-hopu, punku nebo rock´n´rollu je nejsilnější ve svých hlavních poselstvích – umělecká svoboda, radost a energie z hudby. K žádnému z Kubových projektů se nelze stavět neutrálně a Kuba je bezpochyby výraznou postavou domácí scény posledních let.

±0
±0 patří vedle jmen jako Role a Cold Cold Nights k jádru už delší dobu fungujícího pražského kolektivu, který stojí za produkcí malého festivalu Miro. Eponymní debut ±0 letos patří k výrazným nahrávkám první poloviny tohoto roku na domácí scéně. Indie post-punkové album s chytlavou popovou melodií ukazuje na velký potenciál této pražské čtveřice.

Projekt Hudebních cen Vinyla 2016 finančně podporuje Ministerstvo kultury ČR a Statutární město Brno. Koncertní večery “Ozvěny Hudebních cen Vinyla” se konají ve spolupráci s PRAHA / Fórum pro architekturu a média.

-->