ÚT / 27.3. / 20.00 / Teepee + Those Goddamn Hippies / koncert

Indie folkový projekt teepee Terezy Lavičkové a Miroslava Patočky se po půlroční pauze vrací na klubovou scénu v rozšířené sestavě o bubeníka Martina. V rámci svého prvního evropského turné zahrají i v Brně společně s kapelou Those Goddamn Hippies, jejíž frontman Tom Marsh produkoval aktuální singl teepee Running Around.

fb event

Po vydání EP Mirrors (2017) a debutového alba Albatross (2016) se teepee vrací s novým materiálem, obohacení o nové příběhy a zvuková spektra. Za téměř tři roky existence si kapela teepee získala oblibu fanoušků i hudebních kritiků a jejich hudbu zařadila do svého vysílání například pražská rádia Expres FM, Radio 1 či slovenské Radio FM. Kapela také vydatně koncertovala po celé ČR a předskakovala známějším jménům jako Oh Wonder, Emma Smetana či Republic of Two. Nyní se premiérově představí i na zahraničních koncertech.

Those Goddamn Hippies jsou sólovým projektem anglického muzikanta a producenta Toma Marshe, který se usadil v rakouské Vídni. Spojuje jemnou elektroniku s kytarovými riffy, které tvoří nezapomenutelnou náladu.

„Kromě vystupování pro zcela nové publikum v zahraničních městech se velice těším na představení nových skladeb a aranží těch doposud známých domácímu publiku. Věřím, že pro nás toto turné bude dalším důležitým krokem vpřed a že své fanoušky příjemně překvapíme,“ uvádí zpěvák kapely M. Patočka.
„Myslím, že jsme o něco veselejší, tak budou mít letošní koncerty světlejší atmosféru. Zároveň nám Martin dodal rytmus, takže doufám, že letos publikum trochu více rozhýbeme,“ dodává Tereza.

Vstupenky v předprodeji na GoOut.
Do konce února za 120,- + poplatky, poté za 150,-

Více informací:
www.facebook.com/teepeeband
www.facebook.com/thosegoddamnhippies
www.facebook.com/prahavbrne
www.facebook.com/tranzistorlabel

-->