SO / 13.10. / 13.00 / Živé hraní k promítání: Všechno co nosíš po kapsách může taky hrát ve filmu / dětský multimediální workshop

Pravidelný multimediální dětský workshop, jenž je součástí série vzdělávacích akcí, které se jak v praxi, tak i v teorii, věnují nejmladším posluchačům a audiovizuálním umělcům, ­generaci “born digital” od 6 do 12 let.Přijďte s námi natočit krátký animovaný film! Vezměte s sebou jednu nebo dvě malé hračky nebo věci, které by ve filmu mohly hrát,společně vymyslíme krátký scénář a pak ho natočíme! Tuto dílnu povede Markéta Lisá. Nutná registrace emailem na prahavbrne@gmail.com. Dílna je zpoplatněna sumou 150 Kč. Akce je součástí doprovodného programu 59. ročníku mezinárodního festivalu krátkých filmů B16.

fb event

► ŽIvé hraní k promítaní na festivalu B16 ► Dětský multimediální workshop pro děti od 6 let.

► TÉMA: Všechno co nosíš po kapsách může taky hrát ve filmu

Přijďte s námi natočit krátký animovaný film!
Vezměte s sebou jednu nebo dvě malé hračky nebo věci, které by ve filmu mohly hrát,společně vymyslíme krátký scénář a pak ho natočíme!

Registrace:
Prosíme o potvrzení účasti na: prahavbrne@gmail.com
Do předmětu prosím napište: Dětský workshop
Dílna je zpoplatněna sumou 150 Kč a je určena pro děti od 6ti let i rodiče.

Místo: Kulturní prostor PRAHA v Brně, Husova 18a, Brno
Datum a čas: 13.10 od 13.00 do 16.00

Harmonogram:
13:00 – 15:30 – workshop
15:30 – vystoupení pro rodiče i jiné diváky

__________________________________

Více info: prahavbrne@gmail.com

Živé hraní k promítaní je série vzdělávacích akcí, které se jak v praxi, tak i v teorii, věnují nejmladším posluchačům & audiovizálním umělcům, ­generaci “born digital” od 6 let.

-->