ST / 28.11. / 19.00 / TIM Master class: Michal Brenner – SHAPE Platform / přednáška, diskuse

Přednáška Michala Brennera o platformě, jež se se snaží o popularizaci současných progresivních umělců otevřenému publiku nejen v celé Evropě. Přednáška je součástí cyklu IM 138 TIM_Master classes (předmět vyučován v rámci oboru Teorie interaktivních médií na FF Muni v spolupráci s PRAHA / Fórum pro architekturu a média a Moravskou galerií). Vstup zdarma.

fb event

SHAPE platform
Platform for Innovative Music and Audiovisual Art from Europe.
http://shapeplatform.eu/

? BIO
Michal Brenner je hudební kurátor a manažer MeetFactory – 
mezinárodního uměleckého centra s kapacitou 750 lidí.
V Meetfacory pořádá a spolupořádá 90 hudebních akcí za rok, žánrově lavírující od indie rocku k alternativnímu hip-hopu a technu. www.meetfactory.cz

Michal je také koordinátorem SHAPE platform, o které budeme ve středu mluvit. SHAPE je platforma pro inovativní hudební a audiovizuální umění, která se snaží o popularizaci současných progresivních umělců otevřenému publiku nejen v celé Evropě.

Předtím byl Michal zakladatelem a uměleckým ředitelem SPERM festivalu, jedného z prvních pražských festivalů současné hudby, umění a kultury (2006 – 2011).

Přednáška bude v českém jazyce.

? ENG
Michal Brenner is the music curator and venue manager at MeetFactory, an international arts centre with 750-capacity music venue in Prague, Czech Republic, promoting or co-promoting 90 music events per year ranging from indie rock to alternative hip-hop to techno. 
www.meetfactory.cz

Michal is also the coordinator of SHAPE, platform for innovative music and audiovisual art working to popularize emerging European artists to adventurous audiences throughout Europe and beyond.
www.shapeplatform.eu

Prior to this, Michal was the founder and artistic
director of Sperm Festival, Prague’s premier contemporary music, art & culture event (2006 – 2011).

Lecture will be held in Czech language.

-->