PÁ / 14.6. / 18.00 / Gin&Platonic: Halo Acid – Střed Světa – Mango Object / koncert

Gin&Platonic ve spolupráci s HUDBA PRAHA představují post-rave producenta Halo Acid, který v Česku zahraje vůbec poprvé.

„I think i’ll be bringing my hardest set yet to Brno so it should hopefully be a memorable one, really looking forward to it,“ psal v jednom z posledních vzkazů. Navíc v Brně zazní jeho nové album, které bude vydávat u Gin&Platonic. Jako host vystoupí Střed Světa v kolaboraci s Mango Object, pod jejichž rukama dojde k postupnému rozmístění a následnému navrstvení všech rytmů světa. Večer otevře dj setem na nádvoří argentinská hudebnice QEEI.

HALO ACID (IRL)
Mango Object & Střed Světa
QEEI
+ afterparty

fb event

HALO ACID (IRL)
Jedno z klíčových jmen kultovního londýnského labelu Dream Catalogue. Zběsilá arpeggia, kyselinový feeling, neučesané (někdo by řekl prasácké) raveové rytmy a pod tím vším nekonečná melancholická propast. To je Halo Acid, fanouškům snového katalogu známý taky jako Immune. Do Česka přiletí tenhle hyperproduktivní producent, zřídkakdy vystupující na živo, jen kvůli brněnskému koncertu, na kterém navíc pokřtí svoje nové album.
https://soundcloud.com/haloacid
https://haloacid.bandcamp.com/

Mango Object & Střed Světa
Prolnutí světů hudebního chameleona Wima Dehaena (dále například Benelux Energy) a nepolapitelného experimentátora Střed Světa. Očekává se vznik nadpozemských rytmických přediv, ochočení náhody i pokřivení litosférických desek.
https://soundcloud.com/strd-svt
https://soundcloud.com/wimdehaen

QEEI Dj set 
Tatiana Heuman Qeei: ”academic meets punk” hudební producentka, sound designérka, lektorka a členka kolektivu T R R U E N O z Buenos Aires s řadou kolaborací s nezávislým performativním a filmovým prostředím.
https://www.tatianaheuman.com/
https://astronautico.bandcamp.com/album/qeei

-->