ČT / 28.11. / 19.00 / Sekvoye & Čau Česko dvojkřest + hosté / koncert

Dvojkřest lokálních elektronických kapel Sekvoye a Čau Česko. Večer doprovodí vystoupení dvou hostů, prvním je Jan Tomáš, který je členem hned několika zásadních kapel české scény ( LVMEN / Tomáš Palucha / Sítě ) ten nám doručí formát dronových ambientních vln. Druhým hostem bude uskupení Skautská Arábie, složená z Adama Hejduka (UMPRUM) a Matyáše Zemana (AVU), kteří cíleně naruší komfortní zóny svým experimentálním noisem. Vstupné 100 Kč.

fb event

Sekvoye – Momentálně Brněnsko-Pražská, elektro rapová skupina. Pokřtí svoje debutové album Ramúr, ve kterém se jedná o realitu pohlcenou nadprodukcí, podpořenou užíváním chemikálií tzv. „Vůní“. Ramúr je prastará rostlina, předávající praformát lidství, skrze propojení s člověkem, otevírá přístupy k nekonvenčním náhledům na realitu, svobodu. Tato deska symbolizuje překot k tvrdšímu zvuku a experimentálnějšímu přístupu k tvorbě.

/// elektro rap ///

ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=CCLv2ZFw9iA

Čau Česko – Naprosto žádný kompromis ve zvuku. Tahle už tříčlenná kapela kolem sebe kope splašenými elektronickými bicími, podsaditým vokálem a hořce-medovým podkresem ostatních nástrojů. Místy budou mlátit pěstmi do země a jindy zase kolébat na hutných frekvencích poetiky. Těšte se na představení debutové desky Sweetest Sensation.

/// experimentální elektronika ///

ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=vRZy-wjzDm8

Jan Tomáš – Plochy pomalu se rozlamujících tektonických desek, rostoucí vlny prachu a občasné protnutí slunečního paprsku. Struny a obvody se vznáší v meziprostoru. Vláčný a mohutný pochod dronově-ambientních zvuků neboli návrat pocitů do továrního nastavení.

/// drone ambient ///

ukázka: https://sitesitesite.bandcamp.com/track/sesame-xinyong-dub

Skautská Arábie – Je nekompromisní, neformální a nekorektní seskupení, které utváří nesouvisle navazující směsicí tónu. Jejich hlavním znakem je fluidní výskyt a pohyb.

/// experimentální noise ///

-->